Auto Kulesza Autoserwis Gdańsk

1980

Powstanie firmy, serwis wszystkich marek samochodowych, ze wskazaniem na modele klasy średniej i wyższej.

1991r

Podpisanie umowy z Generalnym Importerem samochodów BMW - firmą P.H. Smorawiński i Spółka na kompleksową obsługę serwisową i gwarancyjną jak również sprzedaż samochodów tej marki jako autoryzowany dealer.

1998r

Podpisanie umowy dealerskiej jako ASO marki Land Rover i Rover

1999r

Podpisanie umowy dealerskiej jako ASO Saab

2003r

Gruntowna przebudowa i modernizacja naszego obiektu dealerskiego i serwisowego zgodnie z obowiązującymi standardami Unii Europejskiej i certyfikatami jakości świadczonych usług.

2003r

Rozszerzenie działalności o współpracę z niemiecką siecią samochodową CarMeile w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów BMW oraz innych luksusowych marek.

2004r

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2000. System został certyfikowany przez uznaną na rynku motoryzacyjnym firmę DEKRA - ITS, co jest gwarantem jego wysokiej klasy i sprawności naszego działania. Certyfikat zgodności obejmuje zakres sprzedaży i serwisu pojazdów marki BMW oraz luksusowych samochodów używanych.

2004r

Firma stała się niezależnym dealerem używanych (rocznych) samochodów luksusowych.

2007/08r

Wprowadzenie do oferty samochodów VW, Audi, Mazda, Nissan pochodzące z sieci dilerskiej i fabrycznej z całej Europy.

2009r

W bieżącym roku zamierzamy stopniowo rozszerzać ofertę naszego salonu o samochody popularne z segmentów samochodów małych, kompaktowych oraz samochodów klasy średniej.

2012r

Poszerzono ofertę serwisową po przez zakup urządzeń diagnostycznych do samochodów różnych marek tj. Volvo, cała grupa samochodów VW, Opel, Ford, Renault, Toyota. W w/w samochodach wykonujemy również naprawy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.

2013r

Zwiększylismy ofertę sprzedaży samochodów używanych BMW Premium Selection. Są to samochody objęte gwarancją fabryczną w cenach od 25 - 45% niższe od cen katalogowych. Są to samochody z udokumentowanym stanem technicznym oraz przebiegem.

2016
-
do chwili obecnej

Nasza firma zajmuje sie sprowadzaniem samochodów marki BMW rocznych i dwuletnich na gwarancji fabrycznej bezpośrednio z BMW AG Monachium oraz wykonuje pełna obsługę serwisową i naprawczą BMW i aut innych marek.