BMW Używane- Salon Gdynia

W swojej ofercie posiadamy BMW roczne oraz 2 i 3 letnie. Samochody BMW kupujemy bezpośrednio z BMW AG w Monachium.

Pojazdy są z tak zwanego programu Premium Selection.

Są to samochody BMW, które używają na okres od 1 roku do 3 lat władze państwowe, ambasady i pracownicy BMW AG co wiąże się z tym, że posiadają bardzo bogate wyposażenie dodatkowe. Auta BMW, które oferujemy są sprawdzane i opisywane przez rzeczoznawcę BMW, który szczegółowo opisuje stan techniczny pojazdu, dzięki czemu mamy 100% pewności co kupujemy. W ofercie dostępne są wszystkie modele BMW serii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 oraz serii X1, X2, X3, X4, X5, X6 jak również serii Z i M w wariantach limuzyna, Touring (kombi), cabrio oraz sportowe.

Mamy ponad 35-cio letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu BMW. Możemy doradzić klientowi jaki model samochodu i jaka wersja silnikowa będzie spełniała oczekiwania klienta, aby w pełni mógł się cieszyć komfortem jazdy w swoim wymarzonym samochodem BMW.

Oferta używanych BMW jest bardzo bogata, a ceny oferowanych przez nas samochodów są konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych przez autoryzowanych dealerów BMW.

Oferujemy również korzystne finansowanie sprzedawanych przez nas samochodów.

Po zakupie w naszym salonie samochodu BMW  oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny takiego auta, a koszty takiego serwisu są w naszej stacji zdecydowanie niższe niż w autoryzowanych.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów firmy Auto Kulesza, którzy mają w swojej ofercie starannie wyselekcjonowane auta marki BMW, które są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Jesteśmy  pewni, że nasza oferta samochodów BMW spełni Państwa wymagania.

U nas kupujesz bezpiecznie.